Objednávka

Cena za zapůjčení obsahuje neomezený počet ujetých kilometrů, pojištění a dálniční známku.

Možnost přistavení vozu kamkoliv – např. Praha Letiště(Za příplatek).

 V každém vozu se nachází GPS a na dotaz zajistíme i dětskou sedačku.

VOZY ZAPŮJČUJEME OSOBÁM STARŠÍM 21 LET S NEJMÉNĚ 1 ROK PLATNÝM ŘIDIČSKÝM PRŮKAZEM.


Vítejte v Mariánských Lázních: Město Léčivých Pramenů a Přírodní Krásy

Mariánské Lázně, malebné lázeňské městečko ležící v srdci západních Čech, jsou jednou z nejúžasnějších destinací pro odpočinek a regeneraci. Svými léčivými prameny, bohatou historií a nádhernou přírodou lákají návštěvníky z celého světa.

Léčivé Prameny a Lázeňské Parky

Mariánské Lázně jsou proslulé svými léčivými prameny, které poskytují úlevu při mnoha zdravotních obtížích. Více než 40 pramenů, jako je například Rudolfův pramen, Ferdinandův pramen nebo Ambrožův pramen, nabízí vodu bohatou na minerály, která má blahodárné účinky na organismus. Procházka lázeňskými parky, jako je Lesní pramen, Park Boheminium nebo Park u Kolonády, je skvělý způsob, jak si užít klidného prostředí a obdivovat přírodní krásy.

Kulturní Dědictví a Architektura

Mariánské Lázně jsou bohaté na kulturní dědictví a architekturu. Lázeňská promenáda je lemována elegantními budovami a kolonádami, které svědčí o bohaté historii tohoto místa. Zpívající fontána, Mariánská kolonáda, Anglikánský kostel sv. Vladimíra a další historické památky připomínají slavnou éru lázeňství a šlechtické společnosti, která sem přicházela hledat zdraví a relaxaci.

Rekreační Aktivity a Volný Čas

Mariánské Lázně nabízejí také širokou škálu rekreačních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Golfoví nadšenci mohou využít skvělé golfové hřiště v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Pro milovníky přírody a turistiku je k dispozici rozsáhlá síť turistických tras, které vedou přes malebné lesy a údolí a nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Prozkoumejte Mariánské Lázně S Námi

S naší autopůjčovnou máte možnost Mariánské Lázně objevit po svém. Nabízíme široký výběr vozidel za atraktivní ceny, které vám umožní prozkoumat každý kout této malebné oblasti. Bez ohledu na to, jestli se chcete vydat na výlet do okolní přírody, navštívit historické památky nebo si užít relaxaci v lázeňských parků, s našimi vozidly budete mít svobodu cestovat podle vašich představ.

Ubytování a Gastronomie

Kromě prozkoumávání krás Mariánských Lázní si můžete užít také bohatou nabídku ubytování a gastronomických zážitků. Od luxusních lázeňských hotelů po útulné penziony a stylové restaurace, zde najdete všechno, co potřebujete k tomu, abyste si pobyt v Mariánských Lázních užili naplno.

Závěr

Navštivte nás a objevte krásu Mariánských Lázní a jejich okolí bez omezení. S naší autopůjčovnou máte možnost objevovat tuto úžasnou destinaci vlastním tempem a podle svých představ. Přijďte a nechte se unést kouzlem Mariánských Lázní!

Zahájit chat
Potřebujete pomoci?
Dobrý den,
můžeme Vám pomoci s výběrem?